Računalnik MEGA TWR S11 R7-7800X3D/RTX5080/32GB-DDR5/2TB/1050W/Brez OS/črna RGB + Estetski napajalni kabli [Svetlo modra / Črna]
Procesor: AMD Ryzen 7-7800X3D 8C/16T 4,2/5,0GHz Osnovna plošča: X670 ATX DDR5 (Gigabyte, Asus, MSI) Hlajenje: Vodno hlajenje Valkyrie A360 - 360mm ARGB - črna ..
- Brez DDV: 2.600,00€
- Blagovne znamke MEGA
- Šifra: EMPC-GS11-120
- Proizvajalčeva koda: PC-GS11-120
- Razpoložljivost: Na zalogi
Strošek dostave
Brezplačna dostava za vse izdelke vrednosti nad 200 € po Sloveniji!
Načini plačila
Plačujete lahko z gotovino, po predračunu, s kartico in tudi na obroke
Osebni prevzem
Naročene izdelke lahko osebno prevzamete v naši poslovalnici na Hrenovi ulici 25.
Vračilo blaga
Možnost odstopa od pogodbe v 14 dneh in vračilo blaga v 45 dneh (fizične osebe).
| Procesor: | AMD Ryzen 7-7800X3D 8C/16T 4,2/5,0GHz |
| Osnovna plošča: | X670 ATX DDR5 (Gigabyte, Asus, MSI) |
| Hlajenje: | Vodno hlajenje Valkyrie A360 - 360mm ARGB - črna |
| Sistemski pomnilnik (RAM): | KIT (2x16GB) DDR5 (Kingston, Corsair, G.Skill, Lexar ali Crucial) |
| Shranjevanje: | Disk SSD M.2 NVMe PCIe 4.0 2TB Crucial E100 5000/4500MB/s |
| Grafična kartica: | nVidia RTX5080 Gainward Phoenix V1 16GB GDDR7 |
| Napajalnik: | Cougar GEX 1050 [1050W] 80Plus Gold - 91% |
| Ohišje: | Cougar Duoface Pro črna - RGB |
| Mere: | Š:24cm, V:49,6cm, G:46,5cm |
| Priključki USB (ohišje spredaj): | 2xUSB3.0 1xUSB2.0 |
| Priključki USB (osnovna plošča): | 7xUSB3.2 2xUSB2.0 1xUSB-C |
| Video vmesniki (osnovna plošča): | HDMI 1xDisplayPort 1.4 |
| Video vmesniki (dodatna grafična kartica): | 3xDisplayport 2.1b 1xHDMI 2.1 |
| Operacijski sistem: | Brez, možen dodatni nakup. |
![Računalnik MEGA TWR S11 R7-7800X3D/RTX5080/32GB-DDR5/2TB/1050W/Brez OS/črna RGB + Estetski napajalni kabli [Svetlo modra / Črna] Računalnik MEGA TWR S11 R7-7800X3D/RTX5080/32GB-DDR5/2TB/1050W/Brez OS/črna RGB + Estetski napajalni kabli [Svetlo modra / Črna]](image/cache/catalog/slike/emisija/slike/big/jpg/e-e98073bd15a574fc2568fe9d2f19317d-600x600.jpg)